} Jan Marini
Jan Marini Skin Research jest liderem dermokosmetycznej pielęgnacji skóry w Stanach Zjednoczonych. Marka powstała w 1994 roku w Kaliforni, a nazwa firmy pochodzi od imienia i nazwiska jej założycielki, która jest uznanym autorytetem w zakresie pielęgnacji skóry niezmiennie od wielu lat.

Jan Marini Skin Research zyskała ogromną popularność ze względu wysoką skuteczność i innowacyjność stosowanych receptur.

Jan Marini na rynku dermokosmetycznym zasłynęła dzięki opracowaniu wyspecjalizowanych receptur pozwalających na uzyskanie maksimum oczekiwanych rezultatów. Jako pierwsza wprowadziła do pielęgnacji tak popularny obecnie kwas glikolowy, jak również zastosowała w swoich formulacjach lipofilową formę witaminy C w synergii z DMAE. Wprowadziła także antyoksydanty do produktów przeciwsłonecznych wyznaczając nowy trend ochrony przeciwsłonecznej. Ponadto stworzyła innowacyjny produkt opierający swoje działanie na synergii trzech kwasów: glikolowego, azelainowego i salicylowego. To właśnie Marini utorowała właściwą drogę skutecznej pielęgnacji skóry, która po dziś dzień niezmiennie zyskuje coraz szersze grono oddanych wielbicieli.

Filozofia marki jest prosta i nieskomplikowana - dostarczyć skórze wszystkiego czego potrzebuje, aby maksymalnie szybko uzyskać piękną i zdrowo wyglądającą skórę.

To co szczególnie wyróżnia markę to skuteczność wybranych receptur potwierdzona przez niezależne ośrodki badawcze. Efekty badań zostały opublikowane w uznanym czasopiśmie medycznym Journal of Drugs in Dermatology i są one ogólnodostępne.